El Dokuma Halı Tamiri

Müşterilerinin memnuniyetini önemli gören bir vizyona sahiptir. Bu sebepten memnuniyeti ön planda tutmaya çabalayan firmamız alanında yıllarca çalışarak tecrübe kazanarak ve halı tamiri konusunda uzman personelleriyle halı tamiri alanında kesintisiz ve tamamen garantili hizmet vermeye kendini adamış ve adamaya devam etmektedir. Zamanla kopmalar olan ve deforme olmuş halılarınızın, her türlü darbeye ve çevre şartlarına yenilerek yıpranmış halı saçaklarınız, halınızın eskiyen kenarları, renklerinde bozulmalar başlamış olan halılarınızın, renk karışımı olan el dokuma halılarınızın tamirini itinayla gerçekleştirmekteyiz.

Halı Tamiri

Halı tamiri sektöründe Türkiye de bulunmakta olan sayılı uzman firmalardan olan firmamızla iletişime geçmeniz için gerekmekte olan bazı durumlar şöyledir:

  • Halılarınızın sökülmesi
  • Halılarınızın yırtılması
  • Halı renklerinde oluşan deformasyon ve solmalar vb.

Tüm Türkiye’den anlaşmalı olduğumuz tüm kargo firmaları ile değerli halılarınızı evinizden aldırarak tamirini hızlı bir şekilde yaparak ve bu sırada kaliteden ödün vermeden rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Sayın müşterilerimiz değerli halılarınızın halı tamiri öyle basit bir işlem olmayarak bununla beraber yırtık kıyafete yama yapar gibi halledilebilecek bir tekstil tamirat işi değildir.

Halı tamiri gerçekten özen isteyen ve çok meşakkatli bir el işidir. Ne yazıktır ki son yıllarda sayıları durmaksızın artan otoparklar bile imkânları olmadığı halde kendilerine bakmadan halı yıkar ve halı tamiri yapar duruma geldiler

Halı Tamiri İçin Yapılan Tercihler

Kendiniz bile kullanırken çok dikkatli olduğunuz ve önem verdiğiniz halılarınızı hangi şartlarda ve nerelerde yıkatacağınız, tamir ettireceğiniz çok önemli bir detaydır. Tamir ettireceğiniz ve yıkattıracağınız yerleri önceden iyi araştırmalısınız. Halılarınızı işinin ehli olan firmalara teslim etmeli ve arkanıza yaslanmalısınız. Fırsatınız varsa halılarınızın tamir edileceği yerleri görmelisiniz. Bu ayrıcalığı firmamız da yaşayabilirsiniz. Tamiri gerçekleştirilen halıların garantisi bulunmaktadır.

el dokuma halı yıkama tavsiye halı yıkama firmaları
Scroll to Top

2017 Tüm hakları Emkar halı yıkama fabrikasına aittir.