İpek Halı Yıkama

İpek halı yıkama firmamız Avrupa yakasında müşterilerin verdiği memnuniyetle beraber oldukça ilerlemiş bulunmaktayız. Firmamız step, yün, kilim gibi her türlü halılarınızı yıkamaktadır. Halılarınız uzman kadromuz tarafından son teknolojik makinalarda yıkanarak kurutma makinalarında suyu sıkılmaktadır. Halıların metrekaresine göre ücretlendirilmektedir. 

Uzman ekip kadromuz ücretsiz servisimizle evinize kadar gelerek sizlere halılarınızın ücretlendirmesini yaptıktan sonra firmamıza getirerek yıkama işlemini gerçekleştirmektedir. Yıkama işlemi tamamlandıktan sonra tekrar adresinize teslim edilir.

EMKAR halı yıkamanın verdiği hizmetler; apartman temizliği, inşaat öncesi ve sonrası temizlik, gemi, yat temizliği gibi hizmetler de vermektedir. EMKAR halı yıkama okul ve hastane temizliklerinde ise özellikle tüketicileri rahatsız etmemek için mesai bitiminde hizmet vermektedir. Kentsel hayatın zor yaşam şartları ve özellikle de zaman kavramının sıkıştırıcı etkisi düşünülerek Bağcılar halı yıkama müşterilerine koltuk, çekyat, yorgan ve battaniye temizliği gibi hizmetler de sunmaktadır. Bu hizmetlerinden yorgan ve battaniye temizliğinde tek ve çift kişilik olarak farklı ücretlendirme söz konusu iken koltuk takımlarında ayrı çekyatlarda ise adet olarak ücretlendirme yapılmaktadır. Halı konusunda profesyonel bir ekiple çalışın keyfinizi bakın!

el dokuma halı yıkama tavsiye halı yıkama firmaları
Scroll to Top

2017 Tüm hakları Emkar halı yıkama fabrikasına aittir.